Maszyna klejąca Fastbind Secura™

Pobierz broszurę informacyjną

 Securax

x

x

Unikalna, obrotowa metoda oprawy Fastbind zastosowana w maszynie Secura pozwala na jej wszechstronne wykorzystanie w zakresie wykonywania opraw w miękką i twardą okładkę, w grzbietowe taśmy samoprzylepne, a także w produkcji bloczków z kartkami do wydzierania. Końcowym efektem pracy z maszyną jest zawsze doskonale ukształtowany, prostokątny, mocny, a jednocześnie elastyczny grzbiet oprawy.

x

x

x

x

x

Easy to use

x
Prosta w obsłudze

Jest prosta w użytkowaniu tak jak biurowa drukarka. Każdy może perfekcyjnie oprawić książki, raporty, itp. w ciągu minuty. Maszyna nie wymaga żadnych regulacji przy zmianie formatu i grubości oprawianej publikacji. Może wykonać oprawy o grubości od 2 do 400 kartek.

x

Easy to use

x
Kompaktowa i w pełni funkcjonalna

Nasza maszyna doskonale wkomponuje się w Twoją przestrzeń roboczą. Pracuje bezwonnie i bezgłośnie. Cechy te nie są uzyskane kosztem utraty innych zalet maszyny – jest wytrzymała, niezawodna i będzie pracować wydajnie przez wiele lat.

x

x

AKCESORIA

x

Hard cover toolkit

x
Zestaw do zacisku twardych okładek

Opcjonalny zestaw do zacisku twardych okładek zawiera listwę formującą – zaciskową oraz specjalną prowadnicę – zderzak do papieru. Zestaw umożliwia oprawę książek z twardą okładką za pomocą Twojej maszyny Fastbind. Specjalny kształt listwy zaciskowej „wygniata” charakterystyczne dla oprawy twardej rowki i nadaje gotowej książce profesjonalny wygląd.

x

x

Cover trimmer

x
Moduł docinający okładkę

Opcjonalny moduł docinający okładkę jest bardzo prosty w użyciu oraz eliminuje konieczność stosowania dodatkowej, nieporęcznej gilotyny. Wystarczy wsunąć nadmiar okładki w slot, oprzeć blok książki o szynę, a następnie pociągnąć za uchwyt noża rolkowego przesuwając go wzdłuż oprawy aby uzyskać perfekcyjnie dociętą okładkę.

x

x

Dane techniczne - Secura

Zobacz filmy prezentacyjne dotyczące oprawy maszynami klejącymi Fastbind