Rozwiązania Fastbind                                                                               logo_Fastbind_CMYK   Przewodnik po rozwiązaniach


http://www.fastbind.com/images/banners/Overview_Solutions.jpg

Fastbind oferuje kompleksowe i profesjonalne rozwiązania wykończeniowe dostosowane do produkcjina żądanie” zyskownych krótkich serii wydawniczych, w tym także produkcji pojedynczych egzemplarzy.
x
Fastbind oferuje trzy sposoby łączenia ze sobą wydruków, aby doprowadzić w efekcie do stworzenia wartościowych opraw książkowych w okładkach o niepowtarzalnym wzornictwie: oprawa maszynami klejącymi Fastbind, zszywanie urządzeniami BooXTer, montaż fotoalbumów technologią FotoMount.
x
Fastbind umożliwia produkcję książek w okładkach miękkich lub twardych, luksusowych fotoksiążek i fotoalbumów w personalizowanych okładkach twardych, okładek do segregatorów, płyt CD/DVD i wielu innych. Fastbind oznacza wysoką jakość końcowego produktu w zasięgu każdego i umożliwia produkcję wielu rodzajów opraw książkowych w różnych formatach i grubościach, niezależnie od użytego typu drukarki lub papieru.
x

Zapraszamy do zapoznania się z udostępnioną przez producenta maszyn Fastbind wersją polską Przewodnika po rozwiązaniach Fastbind
W przypadku potrzeby skomentowania umieszczonych tam informacji, prosimy o kontakt.