Zautomatyzowane urządzenie do wygniatania rowków w okładkach twardych Fastbind Pressomatic™

groove-machine-pressomatic-uni-m

x
x
x
x
x

Kompaktowa konstrukcja
x

Urządzenie proste i bezpieczne w użytkowaniu
x

Do kształtowanie  grzbietów o długości do 480 mm

Urządzenie kompatybilne ze stanowiskami i urządzeniami Fastbind Casematic,  BooXter i FotoMount oraz maszynami klejącymi Fastbind
x

x
Fastbind Pressomatic to zautomatyzowane urządzenie do tworzenia najwyższej jakości profilu grzbietu książek w twardej oprawie. Pressomatic jest prostą w obsłudze, termiczną prasą z regulowaną siłą docisku oraz temperaturą dogrzewanych miejsc. Profil grzbietu podwyższa walory estetyczne książek w twardej okładce, a wygniatane z udziałem urządzenia Pressomatic, charakterystyczne dla oprawy twardej rowki są symetryczne i powtarzalne.
x
Pressomatic do książek w twardej oprawie
x
hard-cover-pressing-machine-pressomatic-casing-guides-unix
Fastbind Pressomatic ™ wygniata i kształtuje wysokiej jakości rowki w okładkach twardych książek, co zdecydowanie podwyższa jakość wykonywanej oprawy i znacząco poprawia wygląd produkowanych książek. Używając urządzenia Pressomatic ™ możesz perfekcyjnie kształtować okładki książek o grubości sięgającej 40 mm, przy czym nie trzeba zmieniać nastaw maszyny przy zmianie grubości obrabianej książki. Miejsce wygniatanego rowka na okładce jest łatwe do szybkiego i precyzyjnego wyregulowania. Płyta grzejna w urządzeniu Pressomatic™ znajduje się głęboko wewnątrz maszyny i dzięki temu urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla operatora. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji Pressomatic ™ z łatwością zmieści się na prawie każdym blacie roboczego stołu.
x
x
Funkcje i parametry techniczne maszyny
x
hard-cover-pressing-machine-pressomatic-double-groove-uni
Fastbind Pressomatic ™ to automatyczna prasa termiczna zaprojektowana do szybkiego i łatwego wykonywania rowków w okładkach twardych. Po krótkim czasie rozgrzewania prasa jest gotowa do pracy. Po prostu włóż książkę z twardą okładką do prasy, naciśnij przycisk i pozwól urządzeniu wykonać swoją pracę. Twoje twarde okładki uzyskają symetryczne, głębokie i gładkie rowki, które zawsze będą trwale przylegać do bloku książki.
x
x

Fastbind Presso dzięki swoim biurowym rozmiarom idealnie wkomponuje się w każde środowisko produkcji książek „na żądanie”. Urządzenie jest dostosowane do obsługi wielu różnych materiałów z jakich może być wykonana twarda okładka.
x
x

Pressomatic

x
Obejrzyj film prezentujący działanie urządzenia Fastbind Pressomatic


 

x