Materiały do personalizowanej oprawy twardej


Tekturki montażowe

Fastbind Grey Boards

Tekturki montażowe Fastbind to podstawowe elementy składowe personalizowanych okładek twardych montowanych na urządzeniach serii Fastbind Casematic.  Wykonane są z precyzyjnie przyciętej i dobrej jakościowo tektury introligatorskiej o grubości 2 lub 3 mm. Oferowane są w kilku standardowych formatach: do opraw formatu A4 w pionie i w poziomie, A3 w pionie, do opraw formatu 30 x 30 cm. Wybrane rodzaje tekturek są do nabycia w naszym sklepie internetowym:
www.sklep.fastbindpolska.pl

Papiery samoprzylepne

Fastbind Tacking Paper

Fastbind oferuje wyselekcjonowane papiery samoprzylepne w arkuszach lub na rolach, przeznaczone dla wysokiej jakości zadruku atramentowego lub laserowego. Takie zadrukowane i jednostronnie zafoliowane papiery samoprzylepne stanowią w technologii Fastbind okleinę personalizowanej okładki twardej. Nowością w ofercie jest papier samoprzylepny LamiFree, który po zadruku nie wymaga foliowania i tym samym jest produktem, który znakomicie ułatwia i przyspiesza proces wykonywania personalizowanych okładek twardych. Wybrane rodzaje papierów samoprzylepnych są do nabycia w naszym sklepie internetowym:
www.sklep.fastbindpolska.pl

Wyklejki samoprzylepne

BooXTer Binding

Wyklejki samoprzylepne Fastbind służą do połączenia sklejonego pliku z okładką twardą i stanowią estetyczne wykończenie oprawy wykonanej maszynami klejącymi Fastbind. Oferowane są w kilku standardowych formatach: A4 w pionie, A4 w poziomie, A3 w pionie, a także w formacie 305 x 305 mm (12″ x 12″). Dostępne są w kolorze białym lub czarnym. Najbardziej popularne wyklejki samoprzylepne są do nabycia w naszym sklepie internetowym:
www.sklep.fastbindpolska.pl

Folie laminacyjne

Laminating Tape roll

x
Dla zabezpieczenia nadruku na papierach samoprzylepnych – okleinach okładek personalizowanych, zaleca się wykonanie jednostronnego foliowania. Do tego celu oferujemy standardowe, polipropylenowe folie laminacyjne lub folie nylonowe dla trudniej poddających się temu procesowi, nadruków laserowych. Ofertę folii laminacyjnych zawiera nasz sklep internetowy:
www.sklep.fastbindpolska.pl

x
Inne materiały

Fastbind dostarcza także inne, przydatne w procesach introligatorskich materiały poligraficzne, w tym papier samoprzylepny nie wymagający foliowania Fastbind LamiFree oraz dwustronnie samoprzylepną taśmę montażową na roli Fastbind Mounting Tape, która nałożona na dowolny materiał uczyni z niego samoprzylepną okleinę okładki twardej.

 

Papier samoprzylepny do zadruku Fastbind LamiFree
x

Fastbind LamiFree to zupełnie nowy materiał samoprzylepny do produkcji personalizowanych okładek twardych. Nowy rodzaj tego samoprzylepnego papieru znacznie ułatwia i przyspiesza proces wykonywania personalizowanych okładek twardych ponieważ zadruk na tego rodzaju papierze nie wymaga foliowania. LamiFree eliminuje problemy związane błędami foliowania i oznacza koniec problemów z pęcherzykami powietrza pod źle nałożoną folią. Ponadto, eliminuje konieczność zakupu dodatkowej maszyny do foliowania oraz odpowiednich dla niej materiałów eksploatacyjnych – folii laminacyjnych. Papier samoprzylepny Fastbind LamiFree przeznaczony jest wyłącznie do druku laserowego i jest dostępny w naszym sklepie internetowym:
www.sklep.fastbindpolska.pl
x

Taśma montażowa Fastbind Mounting Tape
x

Fastbind Mounting Tape

x
Dwustronnie samoprzylepna taśma montażowa Fastbind Mounting Tape nałożona na dowolny materiał umożliwia stworzenie samoprzylepnej okleiny, która zmontowana na urządzeniach serii Fastbind Casematic z tekturkami montażowymi Fastbind da w efekcie unikalną okładkę twardą do książek, fotoksiążek, fotoalbumów, opakowań na płyty CD/DVD, czy też innych nietypowych i nietuzinkowych produktów końcowych. Taśma montażowa Fastbind Mounting Tape jest dostępna w naszym sklepie internetowym:
www.sklep. fastbindpolska.pl
x