Materiały do montażu fotoalbumów – FotoMount


Personalized FotoMount Binding Albumsx
Technologia Fastbind za sprawą unikalnych konstrukcyjnie urządzeń typu FotoMount umożliwia produkcję luksusowych fotoalbumów ze sztywnymi, płasko rozkładającymi się w oprawie kartami wewnętrznymi ze zdjęciami – wydrukami panoramicznymi rozpościerającymi się od krawędzi do krawędzi strony. Linia produktów Fastbind FotoMount™ dostarcza wszystkie potrzebne do stworzenia fotoksiążki materiały eksploatacyjne. Obustronnie samoprzylepne kartony-wyklejki i kartony montażowe umożliwią montaż fotoalbumów o maksymalnych formatach sięgających 45 x 45 cm (po rozłożeniu 45 x 90 cm)! Wspomniane elementy montażowe mogą być białe lub czarne i oferowane są w różnych formatach i grubościach: 200 lub 850 mic. Wybrane, najbardziej popularne na polskim rynku materiały montażowe są dostępne w naszym sklepie internetowym: www.sklep.fastbindpolska.pl
x
x

Kartony-wyklejki – Fastbind PhotoBook EndSheets

x
x
Obustronnie samoprzylepne kartony – wyklejki służą w technologii Fastbind do połączenia zmontowanego pliku fotoalbumu z okładką. Wybrane rodzaje i formaty kartonów są dostępne w naszym sklepie internetowym:
www.sklep.fastbindpolska.pl
x
x

 

Kartony montażowe – Fastbind PhotoBook Mounting Sheets

 

Obustronnie samoprzylepne kartony montażowe to niezbędny materiał do połączenia ze sobą zbigowanych i złożonych na połowę zdjęć – wydruków. Stanowią przekładki, które usztywniają strony wewnętrzne i łączą je w jednolity blok fotoalbumu. Wybrane rodzaje i formaty kartonów są dostępne w naszym sklepie internetowym:
www.sklep.fastbindpolska.pl

x
x

Inne materiały

FotoMount Binding

 

x
Fastbind dostarcza także inne, przydatne w procesie montażu fotoalbumów materiały, w tym czarny „fotokarton”, który często wykorzystywany jest na wyklejenie okładek fotoalbumu. Fotokarton jest dostępny w naszym sklepie internetowym:
www.sklep.fastbindpolska.pl