Maszyny spoza oferty Fastbind ( IDEAL / EXCELAM / COLIBRI )


Gilotyny introligatorskie IDEAL                                                                                                               ideal

Ideal 5560
x
x

Trudno sobie wyobrazić efektywne działanie drukarni cyfrowej i introligatorni bez precyzyjnej i komfortowej w obsłudze gilotyny introligatorskiej. To maszyna niezbędna do rozcinania plików papieru (docinanie na odpowiedni format ulotek, broszur, wizytówek, itp.), obcinania (wyrównywania z trzech stron) opraw w okładkach miękkich, docinania na odpowiedni wymiar tekturek i cięcia wszelkich innych materiałów poligraficznych. Do tego typu obróbki introligatorskiej rekomendujemy z gilotyny niemieckiej firmy Ideal. Te, znane od wielu lat na rynku polskim gilotyny cieszą się niesłabnącym powodzeniem – są solidne w konstrukcji i niezawodne w działaniu, a wybrane modele wyposażone są w elektroniczny programator.


 Laminatory rolowe EXCELAM

excelam-355q_310011

x

x

x

x
Laminatory Excelam to urządzenia niezbędne do jednostronnego foliowania zadruków na papierze samoprzylepnym, który w technologii Fastbind jest okleiną personalizowanych okładek twardych montowanych na urządzeniach serii Fastbind Casematic.

x

x


Urządzenia do okładania książek COLIBRI                                                                          colibri eco

e-leonardo z książkami

x

CoLibri to niezwykle prosty i ekonomiczny system okładania książek. Za pomocą niewielkich rozmiarów urządzeń CoLibri e-Leonardo lub CoLibri e-DaVinci można w ciągu niespełna minuty obłożyć perfekcyjnie książkę w miękkiej lub twardej okładce w przeźroczystą, foliową obwolutę, doskonale zabezpieczając ją przed uszkodzeniem w trakcie użytkowania. System CoLibri umożliwia także pakowanie archiwizacyjne wszelkiego typu dokumentacji, czasopism, gazet, itp. w przeźroczyste kieszenie foliowe, które zabezpieczą je przez ku-rzem, wilgocią i promieniami UV. Urządzenia i materiały CoLibri posiadają znak CE, co oznacza że spełniają wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa.

x


x