Urządzenie do montażu fotoalbumów Fastbind FotoMount F46e™

Pobierz broszurę informacyjną

 FotoMount F46e
Fastbind FotoMount F46e™ to elektryczne urządzenie do montażu fotoalbumów o dużych formatach, oparte na nowatorskim systemie Mountinglift™ (system opatentowany). Urządzenie sterowane jest za pomocą przycisku nożnego, pozostawiając operatorowi wolne ręce do pozycjonowania materiałów, co znaczenie przyspiesza pracę, jest wydajne oraz komfortowe. Z udziałem tego urządzenia, możliwy jest montaż fotoalbumów o maksymalnym formacie 457 x 457 mm (po rozłożeniu: 457 x 914 mm)! Urządzenie umożliwia precyzyjny i komfortowy montaż luksusowych fotoalbumów o sztywnych płasko rozkładających się stronach wewnętrznych ze zdjęciami / wydrukami panoramicznymi rozpościerającymi się od krawędzi do krawędzi strony. Dzięki systemowi Mountinglift™, produkcja profesjonalnych i ekskluzywnych fotoalbumów jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek przedtem. Niewielkie rozmiary urządzenia i jego techniczne możliwości zapewniają elastyczność i profesjonalny efekt oprawy, dostępny dotychczas tylko przy zastosowaniu znacznie kosztowniejszych rozwiązań.
x

x

Fastbind Mountinglift™
x

Fastbind Mountinglift systemWszechstronność i wysoka jakość
Używając papieru fotograficznego, kartonu, materiału laminowanego lub dowolnego papieru drukarskiego do swoich zdjęć, możesz teraz stworzyć fotoalbum o maksymalnym formacie do 457 x 457 mm, przy zadruku od krawędzi do krawędzi na każdej stronie. Okładka fotoalbumu może być standardowa lub w pełni personalizowana, wykonana na bazie zadrukowanej okleiny i zmontowana na urządzeniach serii Fastbind Casematic.* W ciągu kilku minut możesz samodzielnie stworzyć profesjonalny, otwierający się płasko fotoalbum, oszczędzając czas i zwiększając zysk.

x

The finished book opens 180 degrees

Dla profesjonalnych fotografów i drukarni cyfrowych
Fastbind FotoMount F46e jest komfortowym rozwiązaniem, zaprojektowanym z myślą nie tylko o studio fotograficznym, pracowni fotograficznej, czy o profesjonalnych fotografach. Urządzenie doskonale spełnia też oczekiwania drukarni cyfrowych, usługowych punktów drukowania i kopiowania, agencji reklamowych i małych wydawnictw, które również będą mogły zaoferować tego typu produkty (luksusowe fotoalbumy) swoim klientom.
x
Ukończony fotoalbum otwiera się płasko pod kątem 180 stopni
x

Cover guide and cover positioning holders

Prostota w użyciu i oszczędność
Linia produktów Fastbind FotoMount dostarcza wszystkie potrzebne do stworzenia fotoalbumu materiały eksploatacyjne. Za pomocą zaledwie dwóch rodzajów takich materiałów możesz stworzyć z udziałem urządzenia FotoMount F46e fotoalbumy o standardowych formatach, a także sięgnąć po formaty znacznie większe – maksymalnie: 457 x 457mm (po rozłożeniu: 457 x 914 mm)! Kartony montażowe (Fastbind PhotoBook Mounting Sheets) umożliwiają montaż wewnętrznych kart fotoalbumu, podczas gdy kartony – wyklejki (Fastbind PhotoBook End Sheets) służą do sklejania bloku kart z okładką.
x
Prowadnice okładki i magnetyczne elementy pozycjonujące znajdują się w zestawie

x

Rewolucyjny system Mountinglift™
x

1. Po wydruku wykonaj centralnie precyzyjny big zdjęcia.**
x
2. Zmontuj wydruki – zdjęcia w jeden blok używając materiałów eksploatacyjnych Fastbind. Za pomocą magnetycznych elementów pozycjonujących  zabezpiecz odpowiednio blok kartek podczas procesu ich łączenia, a następnie użyj systemu Mountinglift™ w celu równego i dokładnego ich pozycjonowania. Użyj obcinarki lub gilotyny do równego przycięcia z trzech stron zmontowanego bloku kart wewnętrznych albumu.***
x
3. Umieść okładkę na FotoMount F46e™ i zastosuj prowadnicę oraz uchwyty pozycjonujące, aby zablokować podczas montażu położenie okładki. Dołącz przycięty blok do okładki usuwając silikonowe zabezpieczenia końcowych kartonów-wyklejek. Twój luksusowy fotoalbum jest gotowy!
x

* Aby stworzyć unikalne, najwyższej jakości okładki albumu, zalecamy zastosowanie jednej z maszyn do montażu personalizowanych okładek Fastbind.
** Dla wykonania precyzyjnego bigu-zagięcia na wydrukach – zdjęciach, zalecamy zastosowanie jednej z maszyn bigujących typu Fastbind.
*** Gilotyna / obcinarka nie znajduje się w zestawie.

x

FotoMount F46e - tabela

Zobacz film prezentujący montaż fotoalbumu