TOMACO-INTRO – FASTBINDPOLSKA.PL  &  MAPING CO – FASTBIND INTERNATIONAL


logo_Fastbind_Tomaco_v3TOMACO-INTRO Sp. z o.o. to wielobranżowa firma handlowa. W branży poligraficznej, partner fińskiej firmy Maping Co. – twórcy systemu i producenta maszyn Fastbind. W oferowaniu i sprzedaży maszyn i materiałów Fastbind posługuje się także nazwą FASTBINDPOLSKA.PL
x
Firma TOMACO-INTRO prowadzi sklep z najbardziej popularnymi na rynku polskim materiałami Fastbind. Adres sklepu: www.sklep.fastbindpolska.pl

logo2
Fastbind International

Firma MAPING Co została założona w roku 1978 w Finlandii w celu produkcji, sprzedawanych pod nazwą handlową Fastbind, maszyn do introligatorskiej oprawy klejem na gorąco książek i bloków z wykorzystaniem unikalnej metody aplikacji kleju „od góry” oprawianego grzbietu.
x
Firma rozwinęła się tworząc pod swoim szyldem międzynarodową grupę firm, na którą składa się fabryka produkcyjna w Finlandii oraz będące jej własnością firmy handlowe „Sidose Group” w Finlandii, Francji, Rosji, Estonii i Łotwie. Europejskie magazyny i centralne punkty dystrybucji i serwisu Firmy znajdują się w Lyonie i w Helsinkach, a w większości państw europejskich Firma współpracuje ze swoimi partnerami zajmującymi się promocją i dystrybucją maszyn Fastbind. W Polsce takim partnerem jest firma TOMACO-INTRO z siedzibą w Radomsku.
x
Firma Maping Co. posiada również dystrybutorów w wielu państwach odległych, takich jak: Japonia, Chiny, Indonezja, Malezja, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tunezja i Egipt, a w Stanach Zjednoczonych uruchomiła swoje przedstawicielstwo i centrum logistyczne pod nazwą Fastbind USA. Pozycja firmy jest bardzo silna we wspomnianych Stanach Zjednoczonych, Niemczech, we Włoszech i Francji, krajach bałtyckich i Rosji, gdzie system Fastbind jest liderem rynkowym w swojej kategorii.
x
Tworzenie i nieustanny rozwój nowych produktów przebiega wespół z klientami. Większość pośredniczących sprzedawców i partnerów pracujących dla Firmy spotyka się dorocznie w trakcie międzynarodowych targów branżowych, gdzie pomysły i doświadczenia użytkowników, jak również zmieniające się potrzeby przemysłu poligraficznego są dyskutowane i uwzględniane przez międzynarodowy zespół rozwoju produktów firmy Maping.
x
Maping Co Office
Fastbind International

P.O.BOX 10
FI-02601 Espoo FINLAND
Tel: +358 10 325 4600
info@fastbind.com
www.fastbind.com