Stanowisko Fastbind Express Plus™


Express Plus 1      Express Plus 3

Stanowisko Fastbind Express Plus to ultrakompaktowe, przenośne stanowisko do wykonywania opraw introligatorskich. Z jego udziałem można nie tylko wykonywać oprawy technologią FotoMount i BooXTer, ale także montować personalizowane okładki twarde lub oklejać zadrukowaną okleiną okładki typu Blank Case. Okładki te to gotowy materiał do łatwego i szybkiego wykonania personalizowanych okładek twardych przeznaczonych do oprawy zszywanej typu BooXTer, czy okładek do luksusowych fotoalbumów montowanych technologią FotoMount. Tym samym zestaw ten, to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do produkcji prostych książek, fotoksiążek i fotoalbumów w personalizowanych okładkach twardych. Express Plus to doskonałe narzędzie dla usługowego punktu ksero, niewielkiej drukarni cyfrowej i zakładu fotograficznego.
x

Zobacz krótki film obrazujący montaż personalizowanej okładki twardej:
x

x
Zobacz film obrazujący proces oklejania okładki Blank Case zadrukowaną okleiną:
x

x
Oprawa w technologii FotoMount z udziałem jednostronnych wydruków
x
Technologia Fastbind FotoMount umożliwia wykonywanie ekskluzywnych książek, biznesowych materiałów prezentacyjnych oraz luksusowych fotoalbumów ze sztywnymi, płasko rozkładającymi się w oprawie stronami wewnętrznymi. Konstrukcja urządzenia Express Plus (nowy w technologii Fastbind MountingWall system) umożliwia montaż zbigowanych centralnie i złożonych na połowę, jednostronnych wydruków z obustronnie samoprzylepnymi kartonami montażowymi Fastbind.
x
Zobacz krótki film obrazujący taki montaż:
x

x
express_mini_detail_fm1
x
Montaż zbigowanych i złożonych na połowę wydruków jednostronnych z samoprzylepnymi kartonami montażowymi.
x
express_mini_detail_fm2
x
Płasko rozkładające się w oprawie strony wewnętrzne.
x
Oprawa w zszywana w technologii BooXTer z udziałem wydruków dwustronnych
x
Urządzenie Express Mini umożliwia także wykonywanie książek / fotoksiążek w okładach miękkich lub twardych, z wiotkimi, obustronnie zadrukowanymi kartkami wewnętrznymi. Konstrukcja urządzenia umożliwia precyzyjne, manualne zszywanie pliku kartek z samoprzylepnymi wyklejkami BooXTer i wklejenie zszytego bloku książki w okładkę miękką lub twardą.
x
Zobacz krótki film obrazujący taką oprawę:
x


x

express_mini_detail_bxt1      express_mini_detail_cr

x
Łączenie pliku kartek za pomocą manualnego zszywacza – wystające, niebieskie elementy urządzenia zapewniają precyzyjne (równe i równoległe) rozmieszczenie zszywek. Urządzenie umożliwia także manualne wykonywanie precyzyjnych bigów.
x

express_mini_detail_bxt2      express_mini_detail_cm
x
Zszyte metalowymi zszywkami i doklejone do okładki wnętrze książki zapewnia perfekcyjny wygląd i „nierozerwalność” wykonanej oprawy.

X

Express Plus - tabela
x