Maszyna klejąca Fastbind Elite XT™

Pobierz broszurę informacyjną

 Elite XTx

x

Fastbind Elite XT oferuje niezwykle szerokie możliwości. Za jej pomocą można łatwo i szybko wykonywać oprawy w miękkie i twarde okładki, taśmy samoprzylepne, okładki typu Fastbind, sklejać bloczki z kartkami do wydzierania, itp. Fastbind Elite XT może sklejać książki o formatach do SRA3, a więc także format albumowy (oprawa A4 po krótkim boku). To idealna maszyna dla drukarni cyfrowych, zakładów poligraficznych i introligatorni, dużych punktów ksero, samodzielnych wydawnictw, zakładów fotograficznych, szkół i uniwersytetów, bibliotek, itp. Końcowym efektem pracy z maszyną jest zawsze doskonale ukształtowany, prostokątny, mocny, a jednocześnie elastyczny grzbiet oprawy.

x

x

x

x

x

Easy and safe glue application

Prosta w obsłudze
To łatwiejsze niż obsługa biurowej drukarki ! Każdy może wykonać w pełni profesjonalną oprawę w niespełna minutę. Maszyna automatycznie dostosowuje się do oprawy różnych formatów i może bez żadnych czynności regulacyjnych oprawiać od 1 do 1000 stron. Dla lepszego efektu zacisku i oprawy typowych formatów można przestawiać pozycjonujący oprawiany plik zderzak w różne, standardowe pozycje: A3, A4 lub A5.

x

PGO roughener

x
Frezowanie – PGO

Fastbind Elite XT posiada unikalny system frezujący „PGO” – Paper Grain Opening. System ten, w odróżnieniu od innych rodzajów frezowania, nie wywołuje hałasu i nie wytwarza pyłu papierowego. Operator decyduje o ilości cykli frezujących dla jak najlepszego rezultatu oprawy.

x

x

AKCESORIA

x

Hard cover toolkit

x
Zestaw do zacisku twardych okładek

Opcjonalny zestaw do zacisku twardych okładek zawiera listwę formującą – zaciskową oraz specjalną prowadnicę – zderzak do papieru. Zestaw umożliwia oprawę książek z twardą okładką za pomocą Twojej maszyny Fastbind. Specjalny kształt listwy zaciskowej „wygniata” charakterystyczne dla oprawy twardej rowki i nadaje gotowej książce profesjonalny wygląd.

x

x

Dane techniczne - Elite XT
Zobacz filmy prezentacyjne dotyczące oprawy maszynami klejącymi Fastbind