Stół montażowy okładek twardych Fastbind Casematic H46Pro™

Pobierz broszurę informacyjną

Casematic H46Pro

x
x
Fastbind Casematic H46Pro to stół montażowy do wykonywania “na żądanie” personalizowanych okładek twardych, w tym okładek o dużych formatach.  W ciągu kilku minut możesz teraz tworzyć profesjonalne okładki oraz opakowania w wybranym przez Ciebie formacie – o maksymalnych rozmiarach 490 x 490 mm (490 x 1040 mm po rozłożeniu). Po prostu drukujesz swój projekt na papierze samoprzylepnym, aby stworzyć swoją własną okładkę lub opakowanie. To kompaktowe urządzenie, mimo swojej wielofunkcyjności jest stołową jednostką, łatwą w obsłudze i doskonale wkomponuje się w dowolną przestrzeń roboczą.

x
x

x
x
x

m_booxter_uno_detail_2        m_booxter_uno_detal

Szybka i prosta obsługa
Casematic H46Pro jest bardzo prosty w użyciu. Najpierw umieszczamy swoją wydrukowaną okładkę-okleinę na stole pozycjonującym. Podświetlany obszar stołu roboczego i sekcje zasysające powietrze gwarantują łatwe i dokładne rozmieszczenie materiału podczas montażu okładki. Linia centrująca pomaga w perfekcyjnym rozmieszczeniu okładki, niezależnie od jej rozmiaru. Wszechstronny Casematic H46Pro posiada znaczniki dla grubszych i cieńszych tekturek montażowych, oraz szybko wymienialne magnetyczne spacjatory (magnetyczne elementy dystansowe) do pasków grzbietowych. Imponującą listę funkcji Casematic-a H46Pro uzupełnia przyjazny dla użytkownika moduł zaginający brzegi okleiny, który posiada możliwość regulacji do grubości aktualnie używanego materiału tekturowego.
x

Case Making

x
Wszechstronne zastosowania

Casematic H46Pro umożliwia tworzenie okładek do wielu typów zastosowań: na książki, fotoksiążki i fotoalbumy, do opakowań na płyty CD/DVD, do segregatorów oraz wielu innych. To idealne rozwiązanie dla studiów i pracowni fotograficznych, profesjonalnych fotografów, drukarni cyfrowych, punktów drukowania i kopiowania, agencji reklamowych oraz wydawnictw “na żądanie”.
x
x

AKCESORIA

Casematic accessories
x
Gilotyna do naroży Ha10

Gilotyna Ha10 umożliwia precyzyjne obcięcie rogów okleiny dla perfekcyjnego ukształtowania rogów okładki. Konstrukcja gilotyny umożliwia łatwe czyszczenie powierzchni tnących i  zapewnia szybką regulację odległości cięcia w zależności od grubości materiału przeznaczonego na tekturki montażowe okładki.
x

x

Corner Cutter Ha10

Zderzaki magnetyczne
To para magnetycznych elementów, które są pomocne podczas pozycjonowania okleiny na blacie roboczym urządzenia Casematic zwłaszcza wtedy, kiedy okleiną okładki jest samoprzylepny materiał, którego nie można pozycjonować na podświetlonym obszarze blatu roboczego według nadrukowanych na okleinie znaczników lub kiedy produkujemy okładki / opakowania seryjnie. Ponadto, te magnetyczne elementy mogą być wykorzystywane do pozycjonowania lub przytrzymywania materiału papierowego w określonym miejscu na każdym innym, metalowym blacie roboczym.

x

Quick Change Spacers

x
Zestawy magnetycznych elementów dystansowych
Casematic H46Pro wyposażony jest w parę prowadnic o szerokości 3 mm i parę magnetycznych elementów dystansowych, które ustalają 8 mm odległość pomiędzy tekturkami magnetycznymi (lewą i prawą), a paskiem grzbietowym okładki. Odległość tą można łatwo zmieniać na 10, 12, 14, 16 mm, zakładając inne, odpowiednio oznaczone pary tych magnetycznych elementów.

x

Case H46Pro - tabela

x
Zobacz film – Casematic H46 Pro – montaż okładki personalizowanej
x