Urządzenie bigujące Fastbind C500™

Pobierz broszurę informacyjną

 C500
x
x
x
Urządzenie bigujące Fastbind C500 jest przeznaczona do dużych obciążeń roboczych, posiada innowacyjne rozwiązania, które sprawiają że bigowanie dużych formatów jeszcze nigdy nie było tak proste. C500 jest prosta w obsłudze a zarazem niezwykle funkcjonalna. Innowacyjny mechanizm bigowania umożliwia wykonanie perfekcyjnego bigu o długości 500 mm bez żadnego wysiłku. Niezależnie od grubości papieru / kartonu, dźwignia podnosi się lekko i proces bigowania jest zawsze tak samo prosty, a rezultat jest doskonały i powtarzalny.
x
x
x
x

Adjusting C500

x
Urządzenie bigujące C500 wykorzystuje także niezwykle innowacyjne prowadnice-zderzaki papieru dla optymalnego bigowania w produkcji okładek miękkich. Prowadnice-zderzaki pozwalają na niezwykle proste pozycjonowanie miękkiej okładki podczas wykonywania czterech bigów zaginających okładkę. Dodatkowa, boczna prowadnica zapewnia perfekcyjny 90-cio stopniowy kąt położenia bigów w stosunku do krawędzi kartki.
x

Creasing with C500

x
Urządzenie bigujące C500 posiada możliwość regulacji siły, a tym samym głębokości wykonywanego bigu. Elementy regulacyjne znajdują się pod pokrywą osłaniającą narzędzie bigujące.
x
x
x

Bigówka - C500

Zobacz film pokazujacy bigowanie okładki miękkiej książki