Urządzenie bigujące Fastbind C400™

Pobierz broszurę informacyjną

C400

x
x
x
Manualnie operowane urządzenie bigujące Fastbind C400 jest optymalnym rozwiązaniem zwłaszcza przy pracach związanych z oprawą klejową książek. Urządzenie wykonuje precyzyjny big za pomocą zwalnianej ze sprężystego naciągu, listwy bigującej. Za pomocą tej maszyny można bigować okładki książek wykonane z różnego rodzaju papieru/kartonu o gramaturze do 400 g/m². Specjalnie skonstruowany system linijek i listew-zderzaków, pozwala na wykonanie 4 bigów na okładce książki bez potrzeby zmian ustawień maszyny. Możliwość regulacji siły uderzenia listwy bigującej pozwala na bigowanie papieru, PVC, różnych rodzajów kartonów, w tym kartonów powlekanych i foliowanych.
x
x
x
x

Easy setup

Dwie listwy-zderzaki
Maszyna Fastbind C400 została skonstruowana przede wszystkim do bigowania okładek książek oraz wszelkiego typu kartonów i papierów używanych w komórkach cyfrowego druku i oprawy „na żądanie”. Za pomocą dwóch listew-zderzaków można dokonywać różnych ustawień do jednego wymiaru (np. zbigować kartkę A4 by uzyskać folder trójdzielny lub wykonać na niej 4 bigi w celu wykonania okładki książki).
x
x

Two alignment bars

x
Regulowana siła uderzenia listwy bigującej

W ręcznie obsługiwanej maszynie C400, , można regulować siłę uderzenia listwy bigującej w zależności od grubości i twardości materiału poddawanego bigowaniu, za pomocą nakrętek znajdujących się pod sekcją bigującą.

x

x

x
x

Bigówka - C400

Zoibacz film pokazujacy bigowanie okładki miękkiej